यौ’न सम्प’र्क गर्दा चर’म सन्तु’ष्टी लिन जान्नैपर्ने ५ कुरा यि हुन हेर्नुहोस

यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला 👇…एकजना मात्र सन्तुष्ट हुनलाई स’म्भोग भनिँदैन । स’म्भोगको अर्थ भनेकै दुवैले समान रूपमा भोग्ने वा यौ’नको आनन्द पाउनु भन्ने हो । यौ’न आनन्द प्राप्त गर्न विशेष गरी पाँच चरण पार गर्नुपर्छ ।१. चाहना,यौ’न सम्प’र्क राख्ने चाहना हुनुपर्छ । चाहना भएन भने ज’बर्जस्ती गरिने यौ’न स’म्पर्कले सन्तुष्टि दिन सक्दैन । यसमा कल्पना, दृश्य, आवाज, बासना, कुराकानी, स्पर्श, अ’श्लील चित्र, चलचित्र हेर्दा उत्पन्न हुने यौ’नचाहना आदि पर्छन् । यौ’नाकर्षण फरकफरक हुन्छ नै । कसैको कपालमा त कसैको स्त’न कसैको पिँडौलामा त कसैको आँखामा यौ’न आकर्षण हुन्छ ।२. उ’त्तेजना,महिलाको तुलनामा स्वभावले नै पुरुष यौ’न आकर्षणमा उत्ते’जित हुन्छन् । यो अवस्थामा आई पुग्नेहरूको शरीरमा रक्तचाप केही बढेको, मांसपेशीहरू केही कस्सिएको, सामान्य यौ’नरस स्ख’लन तथा यौ’नांगहरूको आका’र बढ्ने र सक्रिय हुन थालेको अनुभव हुन्छ ।यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला 👇.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *